قوانین و مقررات

با سپاس از اعتماد شما

کاربر گرامی استفاده شما از وب سایت رادنگار بیانگر موافقت شما با شرایط و قوانین سایت خواهد بود، خواهشمند است پیش از هرگونه استفاده از سایت به مطالعه دقیق این قوانین بپردازید.

کاربر یا سفارش دهنده

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات رادنگار اقدام میکنند کاربر سایت شناخته می شوند، و ملزم به رعایت تمام قوانین رادنگار می‌باشند.

پروفایل

صفحه ای برای استفاده آسان تر کاربران از سایت رادنگار، که مشخصات فردی و اطلاعات تماس و ارسال خود را در آن قرار میدهند. کاربران با قراردادن اطلاعات خود در پروفایل سایت رادنگار، رضایت خود را مبنی بر دریافت تماس، پیام کوتاه یا ایمیل از سوی رادنگار اعلام می نمایند.

تماس با رادنگار

راه های ارتباطی رسمی رادنگار ازطریق شماره تماس، سامانه پیامکی، ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی که در قسمت تماس با رادنگار درج شده، می باشند. رادنگار فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس از راه های دیگر سوء استفاده از نام رادنگار محسوب شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

حریم شخصی

فعالیت رادنگار مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد، و رادنگار متعهد است به حریم شخصی و اطلاعات شما احترام گذاشته و از آن محافظت نماید و جدیدترین تکنولوژی‌های موجود را برای حفاظت از اطلاعات شما بکار گیرد.

حقوق مالکیت معنوی

تمام مطالب و طرحهای موجود در سایت رادنگار، مانند لوگو، متون، آیکون ها، تصاویر، علائم تجاری، کلیه محتوای تولید شده در رادنگار، اسامی خدمات قابل ارائه، کلیه موارد قابل دانلود و کپی، جزئی از اموال رادنگار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار رادنگار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، نقض حق مالکیت معنوی محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای رادنگار محفوظ می‏‌دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات رادنگار، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید رادنگار برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی این سایت یعنی radnegar.ir است. ما تنها از طریق ارسال ایمیل و یا از طریق راه ‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته شما از طریق شبکه های اجتماعی رادنگار از قبیل فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، آپارات، توییتر، گوگل پلاس، یوتیوب، لینکدین، لنزور و پینترست نیز می توانید از فعالیت ها و خدمات رادنگار مطلع شوید.

ارسال سفارش

روز کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ٨ تا ١٦ و پنج شنبه از ساعت ٨ تا ١٢ به استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد کلیه سفارشات و درخواست های کاربران در طول اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند. رادنگار در پذیرش یا رد طرحهای اختصاصی برای چاپ اختیار کامل دارد و در صورتی که طرح اختصاصی درخواست شده برای چاپ مغایر با قوانین و شرایط اخلاقی و اجتماعی کشور باشد، رادنگار میتواند از چاپ آن خودداری نموده و در تماس با سفارش دهنده مبلغ پرداخت شده را به وی بازگرداند.

زمان تکمیل و ارسال سفارش

کلیه درخواست‌های کاربران در اولین روز کاری، بعد از ثبت درخواست مشتری در دست اقدام برای چاپ قرار می‌گیرند. چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، رادنگار ملزم است در اولین روز کاری بعد از درخواست کاربر او را مطلع سازد و در اولین فرصت ممکن، نسبت به عودت وجه پرداختی به کاربر اقدام نماید. کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، مبلغ خرید خود را از طریق درگاه پرداخت درون سایت رادنگار به صورت آنلاین پرداخت نماید. ارسال سفارش توسط پیک یا پست انجام میشود و زمان چاپ و ارسال برای هر سفارش حداکثر 5 روز کاری خواهد بود. تحویل سفارش در مکان‌هایی که دارای آدرس قابل استناد نمی‌باشند، همانند اماکن عمومی، امکان پذیر نخواهد بود. به استثناء افرادی که به صورت ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند. (به عنوان مثال کارکنان فرودگاه‌ها)

انصراف از خرید

کاربر می‌تواند حداکثر تا یک روز کاری بعد از سفارش از خرید و سفارش خود انصراف دهد. در این صورت رادنگار پس از کسر 5 درصد از مبلغ سفارش، مبالغ پرداختی را به مشتری مسترد خواهد کرد.

تغییر سفارش

هر کار چاپی به صورت اختصاصی و در اسرع وقت برای سفارش دهنده آماده و چاپ میشود، به همین دلیل تعویض طرح فقط تا یک روز کاری پس از سفارش امکان پذیر است و پس از آن رادنگار مسئولیتی در قبال تغییرات از سوی خریدار بر عهده نخواهد داشت.